Borsten fans gezocht

Blonde oma Lekkerharig (55) met schitterende voorgevel

Bolle Borsten Lekkerharig die nu 55 jaar is en in Noardeast-Fryslan in de regio Friesland woont. Deze blonde oma schitterende zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Lekkerharig
"Ik hoop niet dat jij zo'n man bent die alles heel glad wilt hebben van onderen, want dat vind ik echt oerlelijk. Dus je hoeft ook niet aan me te vragen of ik het af wil scheren, dat zou ik ook nooit van jou verlangen."
Waar Lekkerharig woont
Noardeast-Fryslan, Friesland (N)
Uiterlijke kenmerken van Lekkerharig
Lekkerharig heeft blond haar, haar ogen zijn groen, ze heeft een dik postuur en ze heeft een lengte van 160 cm.
Lekkerharig valt qua man op
Dikke mannen, lange mannen, kleine mannen, kale koppen, dominante mannen, blanke mannen, latinos of klein geschapen mannen
 
1nummertje (49)
★★★★★
Hoi, zit hier misschien een leuke date voor mij? Zelf zat ik even te denken om eerst samen wat te drinken,...
⚲ Antwerpen
Blonde vrouw vette borsten
Slopje (32)
★★★★☆
Eigenlijk moet ik toegeven dat ik altijd wel een heel ondeugende meid geweest ben. Stiekem ben ik...
⚲ Waregem
Lustige moeder enorme tieten
Westi (43)
★★★★☆
Ik ben iemand die heel graag pronkt met mijn lichaam en daar kan niet iedereen goed mee omgaan. Welke...
⚲ De Friese Meren
Mooie vrouw dikke tetten
Brigieta (55)
★★★★☆
De taart had niet zoveel kaarsjes als wat er had moeten staan maar ik heb genoten van het feestje. Maar...
⚲ Maastricht
Bloedhete oma schitterende voorgevel
Levensgenietster (27)
★★★★★
Ik geniet van het leven en daar horen zeker ook hele ondeugende dingen bij. Ik ben dan ook op zoek naar...
⚲ Den Haag
Blonde milf flinke jopen
parenclub (46)
★★★★☆
Vrouw van 39 zou heel graag een kijkje willen nemen in een parenclub. Aangezien mijn partner niet...
⚲ Heerlen
Zwoele vrouw bolle joekels