Borsten fans gezocht

Leuke vrouw Loos (48) met flinke buste

Bolle Borsten Loos die nu 48 jaar is en in Nissewaard in de regio Zuid-Holland woont. Deze leuke vrouw flinke zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Loos
"Mijn man is ooit op mij gevallen omdat ik lekkere tieten heb. Nu vind hij ze te dik. Hij moet wel weten wat hij wil want intussen zijn wij ook al lang getrouwd. Heeft hij meer oog voor andere dames dan moet ik mij ook niet bedwingen om naar andere mannen te kijken of wie weet wel meer!"
Waar Loos woont
Nissewaard, Zuid-Holland (N)
Uiterlijke kenmerken van Loos
Loos heeft gekleurd haar, haar ogen zijn groen, ze heeft een normaal postuur en ze heeft een lengte van 170 cm.
Loos valt qua man op
Dikke mannen, lange mannen, kleine mannen, gespierde lichamen, blanke mannen, Arabische mannen, asians, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
Showgirly (31)
★★★★★
Ik geef je graag een show, lekker vingeren terwijl je toekijkt mmmm. Daarna mag je mij bespringen!...
⚲ Antwerpen
Zwoele moeder schitterende uiers
Goedeles (48)
★★★★☆
Het lijkt misschien zo niet maar ik ben best wel een heel verlegen meid die niet snel een man zal aanspreken....
⚲ Boxtel
Hete vrouw flinke jopen
Problie (28)
★★★★★
Ik ben verlegen en heb amper ervaring met mannen. Maar ik heb al heel wat gezien en gefantaseerd. ...
⚲ Stichtse Vecht
Mollige milf prachtige buste
Luccian (18)
★★★★☆
Zweepjes, latex en leer is nu even mijn ding, maar ik hou van nog zo veel meer. Ik ben ook wel nieuwsgierig...
⚲ Huizen
Blonde tiener enorme jopen
Jaantje (25)
★★★★☆
Sorry, ik ben het vertrouwen een beetje verloren. Ik geloof niet meer in relaties. Mijn ex is hem gesmeerd...
⚲ Lansingerland
Sexy milf dikke tieten
Louiza (55)
★★★★★
Echte borstenmannen hier? Bij mij vind je heel wat borst haha. Hoe langer je er mee speelt, hoe liever...
⚲ Lanaken
Dikke oma enorme tieten