Borsten fans gezocht

Mollige moeder Kippiekip (30) met geweldige tieten

Bolle Borsten Kippiekip die nu 30 jaar is en in Sint-Genesius-Rode in de regio Vlaams-Brabant woont. Deze mollige moeder geweldige zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Kippiekip
"Ik ben op zoek naar wat meer spanning in mijn leven. Momenteel kan ik dat gene wat ik zoek niet vinden in mijn huidige relatie. Ik hoop dat ik samen met jou lekker kan genieten van spannende dingen. Misschien is het een idee om eerst onder het genot van een drankje elkaar wat beter te leren kennen? Ik sta overal voor open. Hoor ik je snel?"
Waar Kippiekip woont
Sint-Genesius-Rode, Vlaams-Brabant (B)
Uiterlijke kenmerken van Kippiekip
Kippiekip heeft zwart haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een mollig postuur en ze heeft een lengte van 170 cm.
Kippiekip valt qua man op
Slanke mannen, lange mannen, kleine mannen, kale koppen, onderdanige slaven, blanke mannen, Arabische mannen of klein geschapen mannen
 
Loesie (54)
★★★★☆
Hallo leuke mannen, ik ben veel te vroeg getrouwd en daar heb ik nu een beetje spijt van. Zelf heb ik...
⚲ Montferland
Mollige oma geweldige tieten
Haelu (25)
★★★★☆
Toch maar hier gaan zoeken of er een man die die mijn leven nog sexyer kan gaan maken. Ik denk dan aan...
⚲ Dinkelland
Mollige milf grote tieten
fannaaat (41)
★★★★★
Graag zou ik in contact komen met een lieve en energieke man. Eigenheid vind ik heel belangrijk. Het...
⚲ Amersfoort
Lustige vrouw schitterende tetten
Femke (30)
★★★★★
Het is mij nog nooit overkomen of gelukt maar nu wil ik de uitdaging toch wel eens aangaan. Het zou zo...
⚲ Hulst
Dikke moeder dikke tieten
Whupa (29)
★★★★☆
Op wie zijn schootje mag ik eens komen zitten? Zonder slipje aan hihi. Beloof dat ik niet teveel zal...
⚲ Sint-Gillis
Geile milf bolle memmen
ziezoo (53)
★★★★★
hallo, ik heb op vlak van relatie's nog niet zoveel geluk gehad, ben gescheiden..maar mijn 3fantastische...
⚲ Herk-de-Stad
Lustige oma schitterende joekels