Borsten fans gezocht

Mollige vrouw Isabelletjez (48) met bolle tieten

Bolle Borsten Isabelletjez die nu 48 jaar is en in Hof van Twente in de regio Overijssel woont. Deze mollige vrouw bolle zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Isabelletjez
"Inmiddels weet ik precies wat ik wel en wat ik niet wil en zoek een man die net is als ik, die precies weet waar hij de lekkere plekjes kan vinden bij een vrouw. Ik laat me ook graag verrassen met een etentje of zoiets."
Waar Isabelletjez woont
Hof van Twente, Overijssel (N)
Uiterlijke kenmerken van Isabelletjez
Isabelletjez heeft bruin haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een mollig postuur en ze heeft een lengte van 165 cm.
Isabelletjez valt qua man op
Lange mannen, kale koppen, dominante mannen, blanke mannen, latinos, asians, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
PersonaCogitatio (29)
★★★★★
Jij mag niet zien wie ik ben. Mijn gezicht krijgt u werkelijk nooit te zien. Uw fantasie kan met u aan...
⚲ Kraainem
Leuke milf flinke buste
Nathiela (38)
★★★★★
Als m'n vent geen seks meer wil wat moet ik dan? Ik kan toch niet altijd met mezelf gaan spelen! ...
⚲ Zoetermeer
Mollige moeder schitterende buste
Elysia (32)
★★★★★
Je moet mij niet in een hokje stoppen. Ik ben niet standaard en doe dus ook niet aan standaard sex. Ik...
⚲ Arnhem
Dikke moeder ronde tieten
Looking4U (29)
★★★★☆
Heb jij wel de looks en de moves, waar ik voor val. Ik hoop het wel, want het moet er echt weer eens van...
⚲ Gooise
Mollige milf grote tetten
Bowinda (39)
★★★★★
Mijn honger is groot en geniet het meest van een dikke lul die er voor gemaakt is om een nat kutje te verwennen....
⚲ Moorslede
Geile moeder bolle voorgevel
Pepsic (30)
★★★★★
Ergens moet ik toegeven dat ik een verslaving heb aan mannen. Niet voor de mannen zelf maar wel voor...
⚲ Lelystad
Lustige moeder flinke tieten