Borsten fans gezocht

Mollige vrouw Liksnoep (41) met flinke tieten

Bolle Borsten Liksnoep die nu 41 jaar is en in Almelo in de regio Overijssel woont. Deze mollige vrouw flinke zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Liksnoep
"Ik ben wel een beetje stevig, maar dat mag de pret niet echt drukken denk ik. Als wij een leuke tijd gaan hebben samen is het juist goed, je kan met mij alle kanten op, als je wilt weten wat ik jou kan geven, aarzel dan niet en neem contact op. Kusjes."
Waar Liksnoep woont
Almelo, Overijssel (N)
Uiterlijke kenmerken van Liksnoep
Liksnoep heeft bruin haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een mollig postuur en ze heeft een lengte van 165 cm.
Liksnoep valt qua man op
Kleine mannen, dominante mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, ebony's, asians, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
Lunae (28)
★★★★★
Nog jong maar heel ondeugend ben ik maar best ook wel heel lief. Wil jij die stoute meid beter leren...
⚲ Groningen
Mollige milf flinke joekels
Indenatuur (25)
★★★★★
Nu zie je mij wel lekker met kleding aan. Maar als het even kan op een stil stukje in het bos of strand....
⚲ Harderwijk
Mollige milf dikke tieten
Annabelley (55)
★★★★★
Het is heerlijk om aandacht van de mannen te krijgen. Helaas meestal de verkeerd aandacht en waarschijnlijk...
⚲ Lelystad
Blonde oma schitterende voorgevel
Verlinda (61)
★★★★☆
Zou niets liever willen dan mijn hartje weer open te zetten voor iemand, maar dit keer zou ik er wel...
⚲ Albrandswaard
Blonde oma prachtige joekels
HopeloosRomantisch (28)
★★★★☆
Ik ben misschien nog wel jong en kom ik net kijken. maar ik ben zo op zoek naar romantiek. Waar is die...
⚲ Scherpenheuvel-Zichem
Mollige milf vette joekels
Leukelies (24)
★★★★★
Van mijzelf durf ik wel te zeggen dat ik leuk ben ben jij ook leuk en weet jij ook nog mij te raken dan zit...
⚲ Heerenveen
Bloedhete tiener vette buste