Borsten fans gezocht

Dikke vrouw Ammmee (46) met ronde jopen

Bolle Borsten Ammmee die nu 46 jaar is en in Almere in de regio Flevoland woont. Deze dikke vrouw ronde zoekt mannen die van dikke tieten houden!

Over Ammmee
"Hoihoi, ik ben Emma een vrouw die houd van gezelligheid, ben niet de slankste, maar er zijn een heleboel dingen die ik wel ben. als je echt interesse in me hebt vertel ik ze vanzelf wel. Een relatie is niet direct waar ik naar opzoek ben, ben ook al te vaak belazerd dat ik het eerst even rustig aan wil kijken."
Waar Ammmee woont
Almere, Flevoland (N)
Uiterlijke kenmerken van Ammmee
Ammmee heeft gekleurd haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een dik postuur en ze heeft een lengte van 165 cm.
Ammmee valt qua man op
Slanke mannen, gespierde lichamen, blanke mannen, latinos, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
Kwispelstaartje (31)
★★★★☆
De liefde van een hond is liefde voor het leven! Echt waar dat zou mijn lijfspreuk kunnen zijn. Maar...
⚲ Enschede
Lekkere moeder enorme tieten
musicsoul (58)
★★★★★
Opzoek naar een snelle date ...
⚲ Balen
Sensuele oma flinke joekels
Leilas (57)
★★★★★
Hey leuke mannen, eigenlijk ben ik best wel een verlegen meid maar wie weet kan ik hier wel open bloeien...
⚲ Haacht
Blonde oma ronde boezem
Adam_Eva (34)
★★★★★
Mijn vriend kan er enorm van genieten als ik een rollenspel met een andere man speel. Als je goed je...
⚲ Hoorn
Mollige moeder enorme joekels
SorayaAx (34)
★★★★☆
Ben jij het ook zat om steeds maar handwerk te doen? Ik namelijk wel. Ik lig iedere avond alleen in m’n...
⚲ Amsterdam
Amsterdamse moeder geweldige joekels
Likkiebal (20)
★★★★★
Mijn gleufje noem ik mijn oester. Mijn oester smaakt naar geile sappen, zeker als je er goed aan gaat...
⚲ Lingewaard
Blonde tiener vette tieten